Integrativan Ludbreg

AAEAAQAAAAAAAA0qAAAAJDNlOTljMzYwLTg4NWItNGM5Zi05NmI5LTE0YjhiYjkzMzQ3ZQ

Udruga umirovljenika i starijih osoba regije Ludbreg poziva sve zainteresirane te osobito osobe starije životne dobi i one koji su u svakodnevnoj interakciji sa starijim osobama bilo da je ona poslovna ili privatna da se priključe Tečaju o rješavanju konfliktnih situacija i prevladavanja vlastitih teškoća.

Tečaj o rješavanju konfliktnih situacija provodi se po projektu „Integrativan Ludbreg“, a namijenjen je umirovljenicima i ostalim korisnicima koji žele savladati vještine uspješne komunikacije. Kroz predavanja, primjere i vježbe rješavanja konflikata, polaznici Tečaja stječu određeno znanje čijom implementacijom u svakodnevnome životu mogu uspješno upravljati konfliktnim situacijama te na taj način nadjačati jaz međuljudskih odnosa, pospješiti komunikaciju i razumijevanje

te smanjiti netrpeljivost i socijalnu isključenost.

Tečaj će se održati dana 23. svibnja 2017.god. s početkom u 10 sati u prostorijama Međugeneracijskog centra Ludbreg.