Integrativan Ludbreg

centar za socijalnu skrb

Ovim putem Vas sve pozivamo da se uključite i dođete na Radionice o nepovoljnim pravnim aspektima. Početak aktivnosti bit će 27. travnja 2017. godine u 10:00h u Centru za socijalnu skrb Ludbreg, Ulica Kardinala Franje Kuharića 12, Ludbreg.

Radionice o nepovoljnim pravnim aspektima održat će stručnjak iz Centra za socijalnu skrb te će polaznicima pružiti informacije o pravima koje imaju u okviru sustava socijalne skrbi, kako ta prava ostvariti te o nepovoljnim pravnim aspektima s kojima se mogu susresti starije osobe. Također,

u sklopu radionica predavač će savjetovati polaznike kako se moguće pravno zaštiti i što učiniti u situacijama kada je starija osoba žrtva nasilja.

Ukoliko imate pitanja ili Vas zanimaju dodatne informacije o projektu molimo Vas da se obratite Udruzi umirovljenika i starijih osoba regije Ludbreg srijedom i petkom na adresi Trg svetog Trojstva 16 ili na broj telefona 042 420 208.

Veselimo se Vašem dolasku, zajedničkoj suradnji i ugodnom druženju.