Živimo zajedno, starimo kvalitetno 2

Udruga umirovljenika i starijih osoba regije Ludbreg raspisuje Javni poziv za iskaz interesa za uspostavu  pomoći i podrške po projektu "Živimo zajedno, starimo kvalitetno 2".


1. PREDMET JAVNOG POZIVA
Udruga umirovljenika i starijih osoba regije Ludbreg objavljuje Javni poziv za uključivanje drugih organizacija, ustanova, udruga u okviru projekta „Živimo zajedno, starimo kvalitetno 2˝ za uključivanje u sustav pomoći i podrške.

2. AKTIVNOSTI
Organizacije, ustanove, udruge bit će zadužene za slijedeće poslove:
• organizacija i koordinacija aktivnosti u okvirima sustava pomoći i podrške „Pomognimo jedni drugima˝
• organizacija pomoći osobama koje su socijalno ugrožene
• uključivanje starijih osoba u život zajednice
• pružanje individualne ili grupne pomoći starijim osobama
• širenje informacija o novo uspostavljenom sustavu

3. ŽELJENI DOPRINOS ORGANIZACIJE, USTANOVE, UDRUGA
Željeni doprinos odnosi se na slijedeće stavke:
• provođenje sustava pomoći „Pomognimo jedni drugima“
• volonterski rad po aktivnostima unutar sustava pomoći „Pomognimo jedni drugima“
• provedba aktivnosti za starije osobe po sustavu pomoći „Pomognimo jedni drugima“


• korištenje postojećih obavijesnih alata u svrhu širenja informacija vezanih za sustav pomoći „Pomognimo jedni drugima“

4. POTREBNA DOKUMENTACIJA TE PODNOŠENJE PRIJAVA
Prijave trebaju sadržavati iskaz interesa, a šalju se putem slijedećeg e – maila: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili poštom na adresu: Udruga umirovljenika i starijih osoba regije Ludbreg, Trg Sv. Trojstva 16, 42230 Ludbreg, uz naznaku „Sustav pomoći i podrške po projektu Živimo zajedno, starimo zajedno 2˝.

5. OSTALO
Organizacije, ustanove, udruge imat će mogućnost sudjelovanja na planiranim aktivnostima Udruge organizatora sustava pomoći i podrške, pravo sudjelovanja i odlučivanja o aktivnostima koje će se provoditi te u svim tribinama, konferencijama i eventima koje će biti organizirane od strane Udruge umirovljenika i starijih osoba regije Ludbreg te Grada Ludbrega.

Predsjednica udruge:
Katarina Sačer

Dokument za iskaz interesa preuzmite ovdje.