Živimo zajedno, starimo kvalitetno

Prelog

U srijedu, 26.10.2016. u Međugeneracijskom centru ludbreški umirovljenici ugostili su umirovljenike Iz Preloga. Bilo je to sportsko druženje u sklopu projekta „Živimo zajedno, starimo kvalitetno“. U sklopu ovog susreta održano je ekipno natjecanje u šahu i belotu.
„Udruga umirovljenika Prelog broji preko 1000 članova, u udruzi djeluju sportska, recitatorska, i druge sekcije, pjevački zbor, sekcija nordijskog hodanja i dobro smo organizirani. Zahvaljujemo na pozivu na ovaj susret, svima želim dobar sportski rezultat, a nakon toga ste dobrodošli u Prelog“ – naglasio je predsjednik preloške udruge Ivan Kosec.

Ludbrežani su bili bolji kartaši, a preloška ekipa je dominirala u šahu. Predsjednici udruga iskoristili su priliku za razmjenu iskustava iz života i rada svojih udruga. Na kraju druženja domaćini su organizirali i mali domijenak, a dogovoren i uzvratni susret u Prelogu koji će se održati u studenom.