Živimo zajedno, starimo kvalitetno

Likovno udruženje Ludbreg organizira izložbu slika mlađe grupe LUL-a pod nazivom "Izvor mašte" već tradicionalno, jedanaesti put za redom, u vrijeme dana Svete Nedjelje. Izložba je postavljena u izložbenom prostoru hotela "Raj", a otvorenje će se održati 31.08. 2016.(u srijedu) sa početkom u 19,00 sati. Izlagat će preko 20-tak djece, predškolske i školske dobi, koji su polazili ljetnu likovnu stvaraonicu kroz 06., 07. i 08. mjesec po projektu koje financira grad Ludbreg. Rezultat je izložba preko 30-tak zanimljivih radova. Izložba će se moći razgledati sve do kraja rujna.

Likovno udruženje Ludbreg je ujedno partner u projektu „Živimo zajedno, starimo kvalitetno“, pa se njihova likovna stvaraonica održava u prostorijama Međugeneracijskog centra te je osnova projektne aktivnosti „Likovna radionica“. Na radionicu dolaze i starije osobe koje žele naučiti crtačke i slikarske tehnike tako da je ovo dobar primjer međugeneracijske suradnje. Nakon ove izložbe najmlađih, tijekom listopada organizirat će se i izložba radova starijih osoba koji su sudjelovali u programu.