P3020080

U sklopu projekta „Integrativan Ludbreg u prostorijama Međugeneracijskog centra Ludbreg započela je provedba interaktivnih radionica. Prva takva radionica održana je na temu „Žene koje su promijenile svijet“ povodom Međunarodnog dana žena koji se u svijetu obilježava 8. ožujka, a slavi društvena, znanstvena ekonomska i politička postignuća žena.

Osim spomenutog predavanja, Međunarodni dan žena zajedno s članovima i članicama Udruge umirovljenika i starijih osoba regije Ludbreg obilježile su i volonterke Srednje škole Ludbreg koje su organizirale radionicu prigodnih, ručnih radova te provele ugodno prijepodne družeći se s korisnicima.

Kako je sve prošlo te gotove ručne radove korisnika i volontera možete vidjeti u galeriji slika.