Udruga umirovljenika i starijih osoba regije Ludbreg objavljuje javne Pozive za volontera/ku uokviru projekta „Integrativan Ludbreg“ za volonterska mjesta:

1. komunikacija i informiranje.
2. logistika, administracija i grafički dizajn

Javni Pozivi bit će otvoreni 2 tjedna od dana objave na službenim stranicama Udruge umirovljenika i starijih osoba regije Ludbreg, odnosno zaključno do 13. siječnja 2017. godine.

Volonter/ka će imati mogućnost sudjelovanja na svim tribinama, konferencijama i eventima koje će biti organizirane od strane Udruge umirovljenika i starijih osoba regije Ludbreg te Grada Ludbrega, a bit će im na raspolaganju svi producirani edukacijski i radni materijali po projektu.
Volonter/ka će nakon provedbe projekta dobiti potpisanu izjavu o odrađenom poslu, broju odrađenih sati te evaluaciju o postignutim rezultatima te Potvrdu o stečenim kompetencijama.

Dokumente s detaljnijim uputama, opisom aktivnosti, i načinom prijave preuzimite ovdje:

Javni poziv za volontera - komunikacija i informiranje

Javni poziv za volontera - logistika, administracija i grafički dizajn