P5240397

Članovi Udruge umirovljenika i starijih osoba regije Ludbreg dana 24. svibnja 2017.god. održali su sportski turnir u društvenim igrama. Turnir je održan po projektu „Integrativan Ludbreg“ s ciljem provedbe zabavnih aktivnosti za korisnike. Kroz zabavne aktivnosti članovi Udruge i ostali korisnici projekta promoviraju zdrav život osoba starije životne dobi u smislu rekreacije te održavanja psihofizičkih i socijalnih sposobnosti. Zabavne aktivnosti koje provodi Udruga doprinose integraciji korisnika te smanjivanju socijalne isključenosti osoba starije životne dobi.

Umirovljenici su s aktivnostima započeli u 9 sati formiranjem

ekipa za šah, belot i pikado. Aktivnosti su završile u 12 sati podjelom zahvalnica. Kako su se proveli umirovljenici pogledajte u galeriji slika.