Sagner

Gospodin Martin Sagner izrazio je želju da porazgovara s članovima Knjiških moljaca i najavio svoj dolazak 21. kolovoza u prostore Gradske Knjižnice i čitaonice Mladen Kerster. Stigao je sa suprugom Zoricom.
Nakon upoznavanja i razgovora s prisutnima razgledali su radove koji su bili izloženi na izložbi u sklopu programa Kešnerijade koja se održava svake godine u Ludbregu. Drugi dio druženja protekao je u razgovoru o kajkavskom jeziku, povijesti ludbreškog kraja, običaja naših ljudi te o projektima koji se provode na području Grada Ludbrega, a posebno su vezani za razvoj kulturnih djelatnosti, angažmana većih društvenih skupina te posebice onih koji se odnose na uključivanje starijih osoba u život lokalne zajednice.