P3250222

Udruga umirovljenika i starijih osoba regije Ludbreg dana 25. ožujka 2017. godine održala je Izbornu skupštinu. Izborna skupština održana je u prostorijama Međugeneracijskog centra, Trg sv. Trojstva 16, s početkom u 10 sati.

Izbornu skupštinu otvorila je predsjednica Udruge gđa. Katarina Sačer te se s pozdravnom riječju obratila prisutnim delegatima i gostima. Skupštini je prisustvovalo 33 delegata od ukupno 34, a skupštinu je vodio potpredsjednik Udruge, g. Eduard Horvat. Na dnevnom redu nalazilo se izvješće Izvršnog odbora o radu Udruge, izvješće o financijskom poslovanju, izvješće Nadzornog odbora o radu, prijedlog programa rada za 2017. godinu te prijedlog financijskog plana Udruge za 2017. godinu. Sva izvješća i prijedlozi usvojeni su jednoglasno, a po završetku su raspuštena tijela Udruge te je slijedila točka izbora i imenovanja predsjednika i potpredsjednika, članova Izvršnog odbora, članova nadzornog odbora, članova Odbora za socijalnu skrb i Odbora za sport i rekreaciju, izbor tajnika Udruge te delegata koji će prisustvovati skupštini Saveza udruga umirovljenika i starijih osoba Varaždinske županije.

Izbornoj skupštini Udruge prisustvovao je i gradonačelnik Grada Ludbrega, g. Dubravko Bilić koji je u svojem pozdravnom govoru pohvalio rad Udruge te im obećao još bolju suradnju i povezanost s Gradom Ludbregom. Osim ludbreškog gradonačelnika, umirovljenike je posjetila i predsjednica Saveza udruga umirovljenika Varaždinske županije, gđa. Jadranka Bahel koja je za ludbrešku Udrugu umirovljenika imala samo riječi hvale. Kao gosti skupštini su prisustvovali i predstavnici Udruge umirovljenika i starijih osoba Općine Mali Bukovec te predsjednica gđa. Marija Balija koja je ludbreške umirovljenike pozvala na jačanje suradnje i dobrosusjedskih odnosa između dvije Udruge. Skupštini je prisustvovao i g. Filip Tomo, predsjednik HSU-a Ludbreg.

U nastavku teksta donosimo Vam novo vodstvo Udruge umirovljenika i starijih osoba regije Ludbreg:

1. Katarina Sačer –  predsjednica Udruge

2. Eduard Horvat – potpredsjednik Udruge

3. Zlata Jež – tajnica Udruge

4. Članovi Izvršnog odbora – Katarina Sačer, Eduard Horvat, Zlata Jež, Marija Jermić, Štefanija Horvatić, Anica Sabolec, Josip Požgaj, Nadica Dobec i Ana Pomper.

5. Članovi Nadzornog odbora – Branko Kišićek, Anica Henezi i Katarina Namjesnik

6. Članovi Odbora za socijalnu skrb – Anica Sabolec, Ana Pomper i Katarina Sačer

7. Članovi Odbora za sport i rekreaciju – Zdravko Kišićek, Štefanija Horvatić i Franjo Potočnik

Kako je protekao rad Izborne skupštine možete pogledati u galeriji slika.